Brněnská TOP 09 vede v letošní kampaň pro komunální volby na základě trendu upcycling – tedy znovuupotřebení použitého. V tomtu duchu byl postaven stánek na náměstí Svobody, volební materiál má značku FSG a jako plakátovací plocha budou sloužit již použité sudy.

‚‚Na dvacetišesti místech napříč Brnem najdete náš reklamní nosič, který je vytvořen z použitých barelů. V tomto duchu jsme vytiskli i volební materiál v nákladu přes stočtřicet tisíc kusů, který je označený certifikovanou značkou FSG.“

 

Ochrana životního prostředí a s ní související recyklace použitých materiálů je prioritou TOP 09 nejen v Brně. Na základě toho se brněnská organizace TOP 09 rozhodla vést svou kampaň formou upcyclingu. ‚‚Na dvacetišesti místech napříč Brnem najdete náš reklamní nosič, který je vytvořen z použitých barelů. V tomto duchu jsme vytiskli i volební materiál v nákladu přes stočtřicet tisíc kusů, který je označený certifikovanou značkou FSG,‘‘ uvedl Jaroslav Kacer, kandidát TOP 09 na primátora města Brna. TOP 09 představila svůj transparentní volební stánek na náměstí Svobody, který je postaven ze dřeva. Součástí kampaně je anketa občanů o budoucím umístění stánku po skončení voleb. Chceme, aby byl stánek smysluplně využit – ať už si občané vyberou jeho umístění v parku nebo připadne například mateřské školce.

„Snažíme se dělat netradiční kampaň místo kobercového náletu obličejů s nejrůznějšími sděleními po Brně. Nehodláme ani využívat populistických proklamací, jakých jsme již nyní svědky. Na internetu máme druhý volební spot s tím, co chceme v Brně dělat,“ dodává Kacer. Předpokládaný rozpočet kampaně počítá s jedním a půl miliónem korun.

 

ANKETA: Rozhodněte o umístění předvolebního stánku, který chceme darovat

Anketa: Kam umístit zdarma stánek? Rozhodněte!

TOP 09 Brno se rozhodla po volbách darovat předvolební stánek na náměstí Svobody.
Podmínkou je, aby stánek zůstal v Brně a sloužil více lidem.
O umístění stánku nerozhodne TOP 09, ale právě vy, kteří se zúčastníte naší ankety.