Kandiduji, protože jsem přesvědčen, že Brno nevyužívá potenciálu, který má. Rád bych, abychom se zaměřili na skutečně efektivní správu města tak, aby nám neutíkaly prostředky z městské pokladny. Veřejné zakázky a jejich vyhodnocení se mnohdy setkává s nepochopením a deziluzí. Chci bojovat za jejich maximální průhlednost a transparentnost. Jedině tak získáme důvěru voličů.

V Zastupitelstvu města Brna chci prosazovat masivnější privatizaci bytového fondu zejména současným nájemcům. Chci se také zaměřit na správu městských firem a jejich kontrolu. Jsem přesvědčen, že jsou v této oblasti velké rezervy a město by mělo za peníze daňových poplatníků poskytovat mnohem komplexnější služby.

Napište mi

Vaše jméno (vyžadováno)


Váš email (vyžadováno)

Předmět

Typ zprávy (vyberte jednu z možností...)

Vaše zpráva

 

Poznámka k diskusím a komunikaci s návštěvníky:

O vaše názory, připomínky a postřehy skutečně stojíme, je to podstatná součást našeho přístupu ke komunální politice zaměřeného na občany a všechny obyvatele.
Protože kvalita komentářů diskusí v prostředí českého internetu je obecně velmi problematická a ve výsledku přináší pouze negativa, rozhodli jsme se pro řešení, v jehož těžišti je osobní komunikace s jednotlivými zájemci. V této webové prezentaci povětšinou diskuse nenajdete. Diskusím dáváme prostor na sociálních sítích.

Můžete využít jak e-mailovou korespondenci, tak výše uvedený kontaktní formulář.

Věříme, že se znalostí „kvality a přínosnosti“ českých internetových diskusí náš postoj pochopíte.