Komunální volby pro mě mají speciální význam. V případě mého zvolení zůstanu v těsném kontaktu s Brnem. V důsledku toho budu moci život města skutečně ovlivňovat, změnit město k lepšímu. Brno miluji, vážím si ho. Chci pro něj a jeho obyvatelé pracovat.

Mojí prioritou je zaměřit se na revizi odborných komisí města Brna. Komise nesmějí být formálními a nekompetentními trafikami. Místa v nich nesmí být přidělována za odměnu. Komise musí být iniciativními a fundovanými poradními orgány Rady města Brna. Pomozte mi ukázat, že BRNO MÁ NA VÍC!

Napište mi

Vaše jméno (vyžadováno)


Váš email (vyžadováno)

Předmět

Typ zprávy (vyberte jednu z možností...)

Vaše zpráva

 

Poznámka k diskusím a komunikaci s návštěvníky:

O vaše názory, připomínky a postřehy skutečně stojíme, je to podstatná součást našeho přístupu ke komunální politice zaměřeného na občany a všechny obyvatele.
Protože kvalita komentářů diskusí v prostředí českého internetu je obecně velmi problematická a ve výsledku přináší pouze negativa, rozhodli jsme se pro řešení, v jehož těžišti je osobní komunikace s jednotlivými zájemci. V této webové prezentaci povětšinou diskuse nenajdete. Diskusím dáváme prostor na sociálních sítích.

Můžete využít jak e-mailovou korespondenci, tak výše uvedený kontaktní formulář.

Věříme, že se znalostí „kvality a přínosnosti“ českých internetových diskusí náš postoj pochopíte.