Vím, že Brno disponuje velkým potenciálem, bohužel tento potenciál nevyužívá dostatečně. A právě snaha aktivizovat rezervy Brna jsou mým motivem pro kandidaturu do zastupitelstva. Jsem přesvědčen, že Brno může být inspirativním místem.

V případě, že budu mít příležitost, chci zlepšit podobu naší MHD, a to zavedením WIFI ve vozidlech a na zastávkách a tím, že Brno bude nově pořizovat autobusy jen v provedení na CNG (zemní plyn), což přinese výrazný benefit především v ekonomice a ekologii provozu. Brno si zaslouží čistší a lepší hromadnou dopravu.

<

Napište mi

Vaše jméno (vyžadováno)


Váš email (vyžadováno)

Předmět

Typ zprávy (vyberte jednu z možností...)

Vaše zpráva

 

Poznámka k diskusím a komunikaci s návštěvníky:

O vaše názory, připomínky a postřehy skutečně stojíme, je to podstatná součást našeho přístupu ke komunální politice zaměřeného na občany a všechny obyvatele.
Protože kvalita komentářů diskusí v prostředí českého internetu je obecně velmi problematická a ve výsledku přináší pouze negativa, rozhodli jsme se pro řešení, v jehož těžišti je osobní komunikace s jednotlivými zájemci. V této webové prezentaci povětšinou diskuse nenajdete. Diskusím dáváme prostor na sociálních sítích.

Můžete využít jak e-mailovou korespondenci, tak výše uvedený kontaktní formulář.

Věříme, že se znalostí „kvality a přínosnosti“ českých internetových diskusí náš postoj pochopíte.