Za svůj profesní život jsem stihl nasbírat celou řadu zkušeností jak ve veřejném, tak v soukromém sektoru. Těmi chci přispět k efektivnější správě města Brna.

Mým hlavním cílem je město, kde se dobře žije. Zasadím se o vytvoření dlouhodobé strategie směřování města Brna, a to na základě široké diskuze nejen politických subjektů, ale i občanů, odborníků a dalších institucí. Spolu s ostatními kandidáty TOP 09 chci město spravovat, ne mu vládnout, a tak dosáhnout zlepšení jeho fungování ve prospěch všech obyvatel. Jsem přesvědčen, že Brno má na víc.


Podporovatelé


Napište mi

Vaše jméno (vyžadováno)


Váš email (vyžadováno)

Předmět

Typ zprávy (vyberte jednu z možností...)

Vaše zpráva

 

Poznámka k diskusím a komunikaci s návštěvníky:

O vaše názory, připomínky a postřehy skutečně stojíme, je to podstatná součást našeho přístupu ke komunální politice zaměřeného na občany a všechny obyvatele.
Protože kvalita komentářů diskusí v prostředí českého internetu je obecně velmi problematická a ve výsledku přináší pouze negativa, rozhodli jsme se pro řešení, v jehož těžišti je osobní komunikace s jednotlivými zájemci. V této webové prezentaci povětšinou diskuse nenajdete. Diskusím dáváme prostor na sociálních sítích.

Můžete využít jak e-mailovou korespondenci, tak výše uvedený kontaktní formulář.

Věříme, že se znalostí „kvality a přínosnosti“ českých internetových diskusí náš postoj pochopíte.