V roce 2009 mě oslovil program nově vzniklé politické strany TOP 09. Stala jsem se členkou této strany a hodnoty, které reprezentuje, přijala za své. Do voleb vstupuji, stejně jako v předešlých letech, s jediným cílem. Zlepšit systém hospodaření v kultuře. Nesmí docházet k zhoršování kulturního života důsledkem nekorektního spravování prostředků.

Mojí hlavní prioritou je zdůraznění faktu, že Brno již dlouho nestojí v kulturním stínu. Tomuto faktu musí odpovídat síla cestovního ruchu v našem městě. Dostatečná prezentace města a jeho kulturních možností přiláká více turistů, z čehož by nakonec profitoval každý z nás. Vím, že BRNO MÁ NA VÍC.

Napište mi

Vaše jméno (vyžadováno)


Váš email (vyžadováno)

Předmět

Typ zprávy (vyberte jednu z možností...)

Vaše zpráva

 

Poznámka k diskusím a komunikaci s návštěvníky:

O vaše názory, připomínky a postřehy skutečně stojíme, je to podstatná součást našeho přístupu ke komunální politice zaměřeného na občany a všechny obyvatele.
Protože kvalita komentářů diskusí v prostředí českého internetu je obecně velmi problematická a ve výsledku přináší pouze negativa, rozhodli jsme se pro řešení, v jehož těžišti je osobní komunikace s jednotlivými zájemci. V této webové prezentaci povětšinou diskuse nenajdete. Diskusím dáváme prostor na sociálních sítích.

Můžete využít jak e-mailovou korespondenci, tak výše uvedený kontaktní formulář.

Věříme, že se znalostí „kvality a přínosnosti“ českých internetových diskusí náš postoj pochopíte.